Norvegų kalbos kursai

viršelis

Norvegų kalbos kursai

Visi žinome kad norvegų kalbos kursai daug kainuoja. Tačiau sakoma, jog norintys išmokti kurią nors skandinavų kalbą, turėtų pradėti mokytis norvegų kalbos, nes esą ji yra lengviausia. Taip pat tie, kurie išmoks norvegų kalbą, lengvai supras danų ir švedų kalbas. Tad neverta laukti! Pasinerkite į įdomų norvegų kalbos pasaulį ir praplėskite savo galimybes.

Šiame gide taip pat rasite norvegų kalbos pratybas, kurių pašonėje bus padėti ir tų pratybų atsakymai. Tad galėsite jas atlikę – iškarto ir pasitikrinti!

Taip pat norvegų kalbos mokėjimas yra vis labiau populiarėjantis privalumas Lietuvos darbo rinkoje. Išmokę šią kalbą įgysite didelį pranašumą ir galėsite nevaržomi bendrauti norvegų kalba, pasitikėti savimi komandiruočių metu ir taip plėtoti įvairius verslo santykius.Nepamirškime, jog norvegų kalba atveria duris pažinti visų Skandinavijos šalis ir jų kultūrą. Tad galėsite visa galva pasinerti į šias mitologijos turtingas kultūras ir plėsti savo akiratį.

Šis praktinis kursų vadovas suteiks Jums išsamias norvegų kalbos žinias. Jūs išmoksite apie 1700 naujų žodžių ir pagrindines gramatines struktūras. Tai jums tikrai padės susikalbėti kasdienėse situacijose norvegų kalba.

Parsisiusti norvegų kalbos kursus bei gidą